Jak Pracujemy?

Krok pierwszy:
Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi dekoracjami to skontaktujcie się z nami za pośrednictwem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ), facebook'a, lub telefonicznie (514-656-657). Można też wypełnić ankietę - w ten sposób szybciej poznamy Państwa oczekiwania, wizje i formy usługi jakie Was interesują.

Krok drugi:
Na postawie przeprowadzonej rozmowy lub wypełnionej ankiety możemy sporządzić dla Państwa indywidualną ofertę oraz wstępną wycenę.

Krok trzeci:
Jeśli spodobały się Państwu nasze propozycje oraz wstępny kosztorys i chcielibyście skorzystać z naszych usług to zapraszamy na spotkanie w dogodnym terminie i miejscu. Omówimy wtedy szczegółowo każdy element dekoracji, który Państwa interesuje, podpiszemy umowę.

Krok czwarty:
Od tego momentu jesteśmy tylko dla Was. Utrzymujemy stały kontakt, jesteśmy do Państwa dyspozycji w dzień i w nocy - dosłownie. W dniu uroczystości wykonujemy złożone zamówienie, a dodatkowo dołożymy wszelkich starań, aby to Państwa dzień, Państwa dekoracje - były piękne, wyjątkowe i zapadły na długo w pamięci :)